У ГПУ запевняють, що цінні папери Януковича досі під арештом

Про це повідомляє "Укрінформ", посилаючись на компетентного працівника Генеральної прокуратури, який прокоментував інформацію про зняття Апеляційним судом Києва арешту, накладеного на майно сина екс-президента. "Цінні папери Олександра Януковича залишаються арештованими, тому що ми наклали на них повторний арешт", - зазначив працівник відомства.

За його словами, Печерський районний суд ще 28 квітня задовольнив клопотання прокуратури про накладення повторного арешту на цінні папери Януковича.

Як повідомлялося, Апеляційний суд Києва своїм рішенням від 14 квітня 2015 року зняв арешт, накладений на майно Януковича, у тому числі на цінні папери, що були на обліку у його банку "ВБР".

Читайте также: ГПУ фактически подтвердила дело на Николая Мартыненко в Швейцарии

Арешт на майно Януковича, у тому числі на цінні папери, що були на обліку в банку "ВБР", наклав Печерський районний суд Києва 1 квітня 2014 року.

Станом на 1 квітня 2014 року, сукупний залишок коштів на рахунку в цінних паперах складав 1 млрд 067 млн грн - саме стільки становить загальна номінальна вартість цінних паперів.

УП

http://antikor.com.ua/articles/43532-u_gpu_zapevnjajutj_shcho_tsinni_paperi_janukovicha_dosi_pid_areshtom

ТОП новости

Вход

Меню пользователя