Комітет з питань нацбезпеки схвалив розширення санкцій проти російських олігархів, - Андрій ЛевусКомітет з питань національної безпеки та оборони підтримав проект постанови №5247 щодо застосування санкцій проти осіб, які створюють реальні або потенційні загрози національним інтересам, національній безпеці, суверенітету та цілісності України.

Відповідне рішення було ухвалене сьогодні під час засідання комітету за пропозицією народного депутата фракції “Народний фронт” Андрія Левуса, який разом із іншими народними депутатами від "Народного фронту" - Сергієм Висоцьким та Миколою Княжицьким, є співавторами даної постанови.

Оновлений проект постанови включає в себе список російських та проросійських олігархів: Алєкпєров Вагіт, Бабаков Олександр, Бокарєв Андрій, Дерипаска Олег, Катунін Олександр, Малофєєв Костянтин, Могилевич Семен, Нусенкіс Віктор, Ротенберг Аркадій. Крім того, санкції мають торкнутися українських олігархів Григоришина та Фірташа.

За словами Левуса, нещодавно група українських парламентарів була у відрядженні в США, де мала зустрічі в Мін'юсті та Міністерстві фінансів, на якій обговорювалося питання введення нових санкцій проти РФ та її представників. На що тамтешні представники сказали нашим депутатам, що введення додаткових санкцій можливе після того, як сама Україна займеться цим питанням, зокрема, через парламент звернеться до президента України з проханням ввести додаткові санкції.

Також Андрій Левус прокоментував рішення комітету і на своїй сторінці у Facebook.

“Окремо готуємо постанови щодо запровадження санкцій проти Януковича та його оточення, а також щодо російських компаній та компаній, які мають частку російського капіталу. Сподіваюсь, що парламент підтримає ці ініціативи, а РНБОУ та Президент введе запропоновані нами санкції”, - написав Левус.

“Без очищення економічного простору від окупантів - реформи, боротьба проти корупції й успішне військове протистояння агресору є неможливим. Поки ворог заробляючи на українцях, корумпує політикум і чиновників, посилює тут свої медіа-впливи, сіє хаос і руїну, - прогресу державі буде досягнути важко. Вірю, що ми це змінимо”, - резюмував Андрій Левус.

Офіційний сайт:

Приєднуйся!
Facebook:
Twitter:
Google :
Youtube:

Комітет з питань нацбезпеки схвалив розширення санкцій проти російських олігархів, - Андрій Левус


Источник: https://www.youtube.com/watch?v=bl-XiQwHlbM

ТОП новости

Вход

Меню пользователя